آدرس: خ ولیعصر ، تقاطع طالقانی ، برج نور تهران ، طبقه هشتم اداری ، واحد 2008

مرکز تخصصی . لابراتوار هارد ایران

تعمیرهارد سوخته

اگر چه لفظ عامیانه هارد سوخته نادرست می باشد اما عموماً افراد این عبارت را برای ریکاوری هارد خراب خود به کارمی برند برای شروع ریکاوری هارد سوخته مهمترین مطلب یافتن ایرادهارد خراب و تعمیر هارد در یک ساختار اصولی می باشد.

اولین مطلبی که کاربر باید بداند نشانه های سوختن هارد این است که پس از مراجعه به مرکز بازیابی هارد بتواند اطلاعات صحیح را به متخصصین این مرکز انتقال دهد. شناختن نشانه های سوختن هارد از آن جایی مورد اهمیت قرار می گیرد که می بایست پس از مشاهده آن به هیچ وجه هارد خراب را روشن نکرده چرا که درهر بار دستکاری احتمال آسیب زدن به هارد و شانس ریکاوری هارد خراب را کاهش داده و در مقابل زمان تعمیر هارد سوخته را بالا برد و به نوع آن هزینه را افزایش داد.

ضروری است نشانه های سوختن هارد را بیان نمود:

– هارد اکترنال ضربه خورده
– هارد صدای تق تق می دهد
– هارد سوخته لپ تاپ ؟؟؟؟ می شود
– کند شدن هارد
مشتریان پس از مشاهده نشانه های سوختن هارد به دنبال بازیابی اطلاعات هارد سوخته لپ تاپ بازیابی اطلاعات هارد اکترنال ضربه خورده و تعمیر هارد سوخته با بهترین هزینه ریکاوری اطلاعات هارد خراب در کمترین زمان می باشند.

لابراتورها در ایران،تخصصی ترین مرکز تعمیرهارد در زمینه تعمیرهارد سوخته کامپیوتر،بازیابی اطلاعات خراب و لپ تاپ و ریکاوری هارد اکترنال به بهترین تعرفه بازیابی اطلاعات هارد و با کاملترین آرشیو هرهارد می باشد.