آدرس: خ ولیعصر ، تقاطع طالقانی ، برج نور تهران ، طبقه هشتم اداری ، واحد 2008

مرکز تخصصی . لابراتوار هارد ایران

آموزش تعمیرهارد در کامپیوتر

تعمیرها در کامپیوتر مهمترین مساله برای کاربران در زمانی است که با هارد سوخته خود مواجه میشوند البته زمانی که اطلاعات هارد دیسک مهم میباشد و به دنبال بازیابی اطلاعات هاردخود هستند امید است انچه دراین مقاله به عنوان اموزش تعمیرهارد کامپیوتر بیان میشود بتواند تصویری صحیح از تعمیرهارد سوخته و ریکاوری اطلاعات هارد برای شما پدیدار سازد.

درباره ی تعمیرهارد کامپیوتر باید بدانیم به دنبال تعمیر کدام مدل از هارد دیسک ها میباشیم :

1.تعمیر هارد کامپیوتر اینترنال

2.تعمیر هارد کامپیوتر اکسترنال

که شامل برند های مختلفی میباشند. انچه در اینجا اهمیت دارد این است که ایا برندهارد اکسترنال و هارد داخل باکس میباشد در این مورد تعمیر هارد کامپیوتر اکسترنال ملاک برند هارد داخل باکس میباشد و ما باید به دنبال ابزار تعمیر هارد مناسب باشیم مثلا نرم افزار تعمیرهارد اکسترنال وسترن (WD  نرم افزار تعمیر هاردیسک و …)

درمراحل تعمیر هارد سوخته :

با نرم افزار تعمیرهارد موجود در بازار ممکن است اطلاعات هارد اسیب ببیند و برای جلوگیری  ازین مساله که نیاز به بازیابی اطلاعات هارد کامپیوتر پیدا نکنیم میبایست نرم افزار تعمیر هارد کامپیوتر را به درستی انتخاب نماییم و میتوان گفت ابتدا باید علت خرابی هارد کامپیوتر را یافت و سپس به دنبال نرم افزار تعمیر هارد کامپیوتر بود گاهی نرم افزار تعمیر هارد کامپیوتر به درستی انتخاب شده اما چون کاربر اموزش تعمیر هارد کامپیوتر را ندیده است به اطلاعات اسیب زده و نیاز به ریکاوری اطلاعات هارد کامپیوتر پیدا میشود .

دربرخی موارد افراد ناشی در تعمیر هارد کامپیوتر و یا نرم افزار های هارد به اطلاعات اسیب وارد نموده و باعث افزایش هزینه ی ریکاوری هارد شده و نیز تعمیر هارد سوخته را دچار خلل کرده و در بعضی موارد بازیابی اطلاعات هارد را غیر ممکن می نمایند.

تعمیر هارد کامپیوتر در بعضی موارد نیاز به تعمیر برد هارد کامپیوتر دارد ازین رو انچه مهم است انتخاب برد جدید با پارامترهای هارد سوخته باید یکی باشد درتعمیر هارد اکسترنال نیز صورت باید ابتدا مشخص شود که اطلاعات هارد سوخته دارای اهمیت میباشد یا خیر.

باتوجه به تنوع برندهای هارد مشکلات هاردها نیز متنوع میباشد که مرسوم ترین ایرادهای هارد که مشتریان به دنبال حل ان میباشند عبارت است از:

– تعمیرهارد کامپیوتر ضربه خورده

– تعمیر هارد اکسترنال

– تعمیر هارد سوخته

– تعمیر هارد کامپیوتر با صدای تق تق

و به دنبال ان بازیابی اطلاعات هارد و بازیابی هارد اکسترنال میباشد.

لابراتوار هارد ایران  مرکز تخصصی تعمیرهارد کامپیوتر در ایران در جهت اراِئه خدمات ریکاوری هارد و تعمیر هارد کامپیوتر اقدام به تعمیر هارد سوخته و بازیابی اطلاعات هارد نموده و با کمترین هزینه  ریکاوری  هارد اماده ی ارائه ی خدمات میباشد.