آدرس: خ ولیعصر ، تقاطع طالقانی ، برج نور تهران ، طبقه هشتم اداری ، واحد 2008

مرکز تخصصی . لابراتوار هارد ایران

تعمیر هارد کامپیوتر

تعمیرهارد کامیوتر و بازیابی اطلاعات هارد به دو صورت انجام میگیرد:

1.تعمیر هارد کامپیوتر اینترنال

2.تعمیر هارد کامپیوتر اکسترنال

تعمیر هارد اکسترنال وسترن دیجیتال (WD) تعمیر هاردیسک. تعمیر لپتاپ، تعمیر هارد اکسترنال ADATA .، تعمیر هارد اکسترنال SILICON POWER   می باشد در تعمیر هارد سوخته بیشترین توجه به بازیایی اطلاعات هارد و ریکاوری اطلاعات هارد  میباشد آنچه در تعمیر هارد اکسترنال مدنظر است بازیابی هارد اکسترنال است که در لفظ کاربران به دنبال تعمیر هارد کامپیوتر خود هستند  و ازین  رو نرم افزار تعمیر هارد را انتخاب میکنند.

اگرچه تعمیرهارد کامپیوتر با نرم افزار تعمیر هارد موجود در سایت های مختلف نیاز به اموزش دارد ولی تعمیر هارد کامپیوتر به این سبک توصیه نمیشود . تعمیر هارد کامپیوتر بصورت تخصصی نیاز به ابزارهای مخصوص تعمیر هارد و به تبع آن آموزش تعمیر هارد کامپیوتر را دارد ولی نکته مهم همان طور که اشاره شد اهمیت بازیابی هارد است که تعیین کننده راه حل تعمیر هارد کامپیوتر میباشد. برای این منظور میبایست بدانیم مشکل هارد سوخته از کجاست و به چه علتی نیاز به تعمیر هارد کامپیوتر پیدا کرده ایم و در اصل به دنبال چه چیزی هستیم .

لابراتور هارد ایران با استفاده از متخصصین مجرب و بروزترین ابزار تعمیرهارد اقدام به تعمیر هارد کامپیوتر شامل تعمیرهارد اکسترنال و تعمیر هارد اینترنال و با محوریت اهمیت بازیابی اطلاعات هارد و یا همان ریکاوری اطلاعات با بهترین هزینه ریکاوری هارد در کوتاهترین زمان اماده ارائه خدمات میباشد.