آدرس: خ ولیعصر ، تقاطع طالقانی ، برج نور تهران ، طبقه هشتم اداری ، واحد 2008

مرکز تخصصی . لابراتوار هارد ایران

تعمیرهارداکسترنال ADATA

تعمیرهارد اکسترنال ADATA Repair | بازنشدن هارد اکسترنال ADATA | ریکاوری هارد اکسترنال ADATA

تعمیر هارد اکسترنال adata  ، جهت رفع مشکل نشناختن هارد اکسترنال adata و بازنشدن هارد اکسترنال adata  باتوجه به مشخصات این هارد شامل :

– تعمیر هارد اینترنال از هارد اکسترنال adata
– تعمیر سوکت هارد اکسترنال adata
آن را جهت استفاده مجدد آماده نمود. اما بیشترین دغدغه ی مراجعه کنندگان یافتن نرم افزار تعمیر هارد اکسترنال adata میباشد که بتوانند مشکل نشناختن هارد اکسترنال adata را با نرم افزار مخصوص به آن رفع نمایند اولا با توجه به مشکل بازنشدن هارداکسترنال adata که ممکن است ازسوکت هارد باشد ، توصیه میشود که در وصل مجدد هارد به جهت شناسایی (درمورد قطع و وصل شدن هارد adata) مجددا خودداری نمایید ، زیرا ممکن است سبب گردد که آسیب جدی تری به هارد وارد شود.

هیچ شرکتی نرم افزار تعمیر هارد اکسترنال adata را به صورت تخصصی تولید نکرده است، لذا رفع مشکل نشناختن هارد اکسترنال adata باید با ابزارهای تخصصی همچون PC-3000 انجام گیرد گاهی اوقات مشکل نشناختن هارداکسترنال adata میتواند به سیستم عامل برگردد ، که باتوجه به مشکلات درایو هارد اکسترنال adata مخصوصا در مدل های adata hd720 شایع میباشد.

به همه ی کاربران توصیه میکنیم درصورت بازنشدن هارد اکسترنال adata حتما به مرکزتخصصی تعمیرهارد مراجعه نمائید و از وصل مجدد آن به سیستم و تکرار این عمل خودداری نمائید ممکن است مشکل قطع و وصل شدن هارداکسترنال adata باعث اسیب به هارد گردد که نیاز به جراحی هارد و افزایش هزینه تعمیر و ریکاوری هارداکسترنال adata گردد مشکل نشناختن هارد اکسترنال adata ازهارد داخلی ، باید باتوجه به برند ان تعمیر شود.

لابراتور هارد ایران، مرکز تخصصی تعمیرهارداکسترنال adata، ارائه دهنده ی گارانتی تعمیرهارد adata با دردست داشتن ابزار تعمیرهارد و ریکاوری هارددیسک اقدام به تعمیر – گارانتی هارداکسترنال adata می نماید.

بوق زدن هارد اکسترنال (adata) 
یکی ازعلل مشکل نشناختن هارداکسترنال ADATA، بوق زدن هارد میباشد که نشان از مشکل فیزیکی هارد است که نباید به هیچ عنوان به سیستم متصل گردد، زیرا ممکن است صدمات جبران ناپذیری به هارد وارد نماید.