آدرس: خ ولیعصر ، تقاطع طالقانی ، برج نور تهران ، طبقه هشتم اداری ، واحد 2008

مرکز تخصصی . لابراتوار هارد ایران

ریکاوری هارد لپ تاپ Dell

بازیابی اطلاعات هارد لپ تاپ Dell 

در برخی از مدلهای لپ تاپ Dell به دلیل ایراد طراحی که در این دستگاه ها وجود دارد ، کاربر با مشکلاتی از قبیل شناسایی هارد لپ تاپ و یا کندی هارد مواجه می شود که اغلب این مشکلات بر اثر جابجایی دستگاه و یا ضربه ای ناگهانی روی لپ تاپ به وجود می آید ، که پس از مشاهده ایراد در هارد لپ تاپ ، به دنبال نشانه های سوختن هارد لپ تاپ می روند.

علائم خرابی هارد لپ تاپ :

– بالا نیامدن سیستم عامل ( ویندوز )
– کندی هارد لپ تاپ
– عدم شناسایی هارد لپ تاپ ( دیتکت نشدن هارد )
– صدای غیر متعارف هارد و صدای تق تق هارد لپ تاپ
– ارور صفحه آبی
– ……

بعد از مشاهده مشکل هارد لپ تاپ ، ابتدا باید بررسی شود به چه علتی آسیب وارد شده و راهکار حل مشکل چیست؟ ولی آنچه در اینجا دارای اهمیت می باشد اینکه اطلاعات هارد سوخته دارای اهمیت می باشد ، که باید گزینه بازیابی هارد سوخته مورد توجه قرار گیرد . در مواردی که لپ تاپ ضربه خورده ، هد هارد لپ تاپ آسیب دیده است و نیاز به جراحی هارد می باشد تا بازیابی اطلاعات هارد خراب انجام شود.

در مواردی که هارد شناسایی نمیشود بهتر است تعمیر هارد با دستگاه PC3000 انجام شود تا با دستکاری کمتر ، هزینه تعمیر هارد لپ تاپ را بصورت چشم گیری کاهش داد. در باقی موارد کاربران به دنبال نرم افزار ریکاوری هارد لپ تاپ و به تبع آن آموزش ریکاوری لپ تاپ می روند که استفاده از نرم افزارهای غیر اورجینال به هارد آسیب بیشتری وارد می کند و شانس ریکاوری هارد لپ تاپ را پایین می آورد و قطعا باعث افزایش هزینه بازیابی اطلاعات هارد سوخته می شود.

در تمامی شرایط ذکر شده ، به کاربران توصیه میشود که بدون دستکاری هارد و قرار دادن هارد در اختیار افراد غیر متخصص به این مرکز مراجعه نموده تا با استفاده از بروزترین ابزارهای جراحی و بازیابی اطلاعات تمامی دیتاهای مورد نظر را به صورت کامل ریکاوری شده و با همان پوشه بندی اولیه در اختیار شما گیرد.